top of page
Search
  • Moderátor

EuroFloorball Cup 2019, Malacky

9. - 13.10.2019, Športová hala Malina v Malackách.


Takto sa chalani tešili z víťazstva na EuroFloorball Challenge v roku 2017.Späť do minulosti


Tsunami sa na tento medzinárodný turnaj kvalifikoval ešte pred dvoma rokmi v sezóne 2016/2017. Vtedy sme sa premiérovo stali majstrami Slovenska a tým sme si zabezpečili štart na turnaji EuroFloorball Challenge. Tento turnaj sa konal v Trenčíne, kde sme boli spolu s vtedajšími vicemajstrami, usporiadatelia tohto turnaja.


Turnaj sme vyhrali po skvelých výsledkoch, keď sme si v skupine poradili s maďarským celkom Dunai Krokodilok 15:4, London Sharks z Veľkej Británie pomerom 9:3 a s ukrajinským majstrom FBC Skala Melitopol 9:4.


Ako víťazi skupiny sme postupovali do semifinále, kde sme narazili na slovenského vicemajstra AS Trenčín. Tento zápas bol reprízou extraligového finále. Zápas sme zvládli a po výsledku 5:4 sme postupovali do finále.


Vo finále sme sa stretli opäť s ukrajinským majstrom FBC Skala Melitopol. Zápas sme bez väčších zaváhaní zvládli a zvíťazili 9:4.


Do ALL-STARS tímu turnaja sa dostali Jakub Horecký a Martin Kubovič.


Zdroj foto: FB EuroFloorball Challenge 2017Prítomnosť


A naspäť do prítomnosti. V stredu 9.10.2019 sa začína EuroFloorball Cup v Malackách, tento medzinárodný turnaj môžeme prirovnať k futbalovej Európskej lige. Je to druhý najvyšší stupeň klubovej európskej súťaže. Nad týmto turnajom je už len

Champions Cup - Liga Majstrov.

Prvým súperom Tsunami v skupine B bude maďarský Phoenix Fireball SE. V druhom dueli čaká na Tsunami nemecký protivník MFBC Liepzig.


Štvrtok 10.10.2019 o 19:00

Tsunami Záhorská Bystrica : Phoenix Fireball SE


Piatok 11.10.2019 o 19:00

Tsunami Záhorská Bystrica : MFBC LeipzigV druhej skupine sa predstaví slovenský majster FK AS Trenčín, ktorý sa stretne najprv s maďarským tímom SZPK Komárom a v druhom súboji vyzve nórsky IBK Greaker.


Týmto Vás chceme určite pozvať na zápasy Tsunami, poďme spolu využiť takmer domácu atmosféru.


142 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


Комментарии отключены.
bottom of page