top of page
Search
  • Moderátor

Začiatok úspešne za nami.

V sobotu 14.9.2019 sa nám začala sezóna mužskej a juniorskej extraligy. Muži mali za úlohu pokrstiť novú pôdu proti Nižnej, ktorá bola v minulej sezóne bronzová. Juniori odohrali dvojkolo v Trenčíne a v Piešťanoch.


Gólová oslava po 3. strelenom góle.


Muži úspešne pokrstili novú športovú halu.

Som rád, že sa nám podarilo získať zo zápasu všetky tri body, keďže zápas bol väčšinu času vyrovnaný. Darilo sa nám dodržiavať obranný systém a súperovi sme ponúkali šance iba po našich individuálnych chybách. Dúfam, že sa to do ďalších zápasov zlepší. " Maroš Kovaľ, autor dvoch gólov".

Vstup do zápasu nebol zrovna ideálny, keď Nižná išla do vedenia už v piatej minúte, po rozohrávke v rohu ihriska. Nezorganizovaná obrana domácich si nepokryla Tomáša Regulyho a ten zasúval pod padajúceho Vilema. Už o dve minúty vyrovnával Maroš Kovaľ, keď sa preštrikoval pomedzi troch hráčov z Nižnej. Po prvej tretine išli obe mužstvá do kabín za nerozhodného stavu 1:1. Druhú časť začali lepšie naši, keď na konci tretej minúty dostával do vedenia Tsunami, Dávid Leskovský. Vedenie Tsunami trvalo zhruba šesť minút, keď našim obrancom utiekol Michal Matlák a vyrovnával strelou od mantinelu na 2:2. Do kabín sa opäť išlo za nerozhodného stavu. Tretie dejstvo otvoril gólom opäť Kovaľ, keď zvyšoval na 3:2 po nahrávke od Haraslína. Takýto stav pretrvával až do konca zápasu, aj keď šance sa prelievali zo strany na stranu. Konečnú bodku zápasu dal v 59. minúte Marco Machovič, po tom čo netrafil prázdnu bránu si ho odrazená loptička opäť našla a na druhý pokus zasúval do brány a zvyšoval tak na konečných 4:2.


Ďalší zápas sa uskutoční v Prešove 21.9.2019.


Juniori na 50%.

Vôbec by som výsledkovo neporovnával Trenčín a Piešťany. Bojovnosť celého tímu bola oba dni úžasná. Aj keď sme si zápasy odmakali na 120%, proti Trenčínu nám to nevyšlo. Proti Piešťanom sme si ale zlepšili chuť do ďalších zápasov. "Igor Jakubík, kapitán juniorov".

Juniori nezačali zrovna najlepšie, keď podľahli v Trenčíne domácemu 1.FBC Trenčín 6:3. Za našich sa presadil dvakrát Marek Schätzel a raz Marko Bajzík. Chuť si napravili v nedeľu. Už o 10:00 nastúpili proti FBC Páv Piešťany a v tomto zápase si nielenže zlepšili náladu, ale aj schuti zastrielali. Zápas sa skončil úspešne pre našich 11:3. Hattrickom sa pochválil Marek Schätzel s Romanom Chovanom, po dva strelené góly mali na konte kapitán Igor Jakubík a Marko Machovič a jeden gól zaznamenal Samuel Kamenec.


Juniori po víťaznom zápase v Piešťanoch.Ďalší zápas majú na programe 29.9.2019 proti Snipers Bratislava.


Ďakujeme za podporu počas celého víkendu!


90 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page